Отзывы

Андрей. Был на консультации у стоматолога-хирурга по причине удаления зубов мудрости. После осмотра, было предложено удалить один зуб, я сразу записался на удобное мне время. когда пришел,Сделали рентген и дальше все прошло быстро и безболезненно))) Большое спасибо))) Доволен)))
Степан
Дуже сподобалося обслуговування в клініці. Лікар Казимір Олександр Сільвестрович дуже доступно все мені роз’яснив , склав план лікування. Я ще лікуюсь . Всім рекомендую
Петро
Все зробили як слід. Не дорого. Можно зробити на місці рентген
Света
Очень понравилось. Все было безболезнено
Кукульняк Сергей
Дуже задоволений клінікою. Ми всією сім’єю приїхали з Німеччини на тиждень до рідних, а також для того , щоб пройти профілактичний огляд у стоматологів. Коли я набрав у пошуку стоматолог Чернівці, то я обрав Кристал — Дент, тому що було багато хороших відгуків про них. Я зателефонував і звернувся до адміністратора , якому пояснив що ми тільки тиждень на Україні. І мені запропонували зручний час для мене і моїх дітей та дружини. Лікар Гуцул Тетяна Миколаївна зробила чистку зубів всім нам. Якби цю процедуру зробили ми у Німеччині , то це б було дуже затратно , а в цій клініці це виявилося не дорого. Моя найменша донька, якій ще тільки 2 роки з задоволенням згадує лікаря Таню і обіцяла чистити зубки щодня, тому що так просила лікар. Дякуємо, зустрінемось через рік

Мендришора Степан
дуже задоволений тим , як мене лікує лікар Казимір Олександр Сільвестрович. все дуже швидко . Але спочатку було довготривале обстеження, знімки, КТ, а потім складання плану лікування, заплановані дні операцій, а також швидке одуження без ускладнень. я ще в процесі лікування, але раджу Всім .
Даша
Дуже комфортно, гарний колектив, професійно підійшли до моєї проблеми, обов’язково ще раз звернуся до цієї клініки , якщо в цьому буде потреба.

Отзывы в Социальных сетях

  • RussianUkrainian